Встановлюючи газобалонну систему, автовласники мають на меті істотної економії палива. Але система будь-якого покоління вимагає періодичної перевірки, налагодження або заміни окремих деталей. Це стосується і такого елемента системи упорскування, як форсунки ГБО. Відкриваючись або закриваючись в потрібний момент, вона видає певну порцію газу в колектор. 
 
Грунтуючись на великому практичному досвіді, ми рекомендуємо купити газові форсунки Hana. І ось тому обгрунтування. 
 
Свого часу корейські виробники автозапчастин створили форсунки ГБО Нana, ціна яких була значно нижче оригіналу від компанії Keihen. При цьому якість була і залишається одним з найвищих. Всі існуючі форсунки відрізняються як від бензинових, так і між собою, в залежності від виробника. Але існує ряд показників, за якими газові форсунки Хана перевершують аналогічні, але інших виробників: 
 

  •  збереження заданих параметрів при зміні температур від -250С до + 1200С; 
  •  швидкість спрацьовування після надходження сигналу - 2 мс; 
  • відповідність впорснути дози періоду відкриття клапана;  
  • зносостійкість (до 200 тис. км пробігу). 

 
Ви вже переконалися, що купити форсунки Hana - значить отримати стабільність роботи двигуна і економну витрату палива? 
 
В GazMax ви на вірному шляху!
Каталог магазину GazMax представляє газові форсунки Хана, ціна яких відрізняється від аналогічних у наших конкурентів. 
 
Визначивши модель ідеальної для конкретного автомобіля форсунки, сміливо вирушайте вивчати представлений асортимент.Пам'ятайте, що кольори форсунок відрізняються в залежності від потужності: чорні - до 30, червоні - до 39, зелені - до 50, червоні - до 60 кінських сил. Газові форсунки Hana, відгуки про які можна прочитати в спеціальному розділі нашого електронного магазину, не придатні для ремонту, хоча і підлягають промивці. Встановіть якісний фільтр, і форсунка Хана прослужить довго! На представлені у нас газові форсунки Хана ціна мінімально відрізняється від встановленої виробником. Працюючи без посередників, ми маємо можливість часто поповнювати асортимент і саме тими запчастинами, які користуються популярністю і пройшли перевірку часом. У GazMax працюють з роздрібними і оптовими покупцями. Приєднуйтесь!