Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Електронні блоки керування газом(ЕБК)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електронні блоки управління газом - це "серце" газової системи автомобіля, пристрій який грає мабуть найважливішу роль в роботі газової системи четвертого і п'ятого поколінь.

Які функції виконують електронні блоки управління?

  • Емуляція бензинових форсунок, ЕБУ зчитує сигнали упорскування на бензинові форсунки, блокує їх і дає сигнал бензиновому блок керування автомобіля про те що бензинові форсунки спрацювали, тим самим емулюючи роботу бензинової системи.
  • Зчитування параметрів зі всіх датчиків ГБО, а саме датчиків тиску, розрідження, температури редуктора і газу, рівня, датчика обертів двигуна і т. д.
  • На підставі отриманих сигналів, газовий блок управління вибудовує стратегію впорскування пропану або метану. Так само у формуванні стратегії відіграє роль налаштування блоку майстром-установником який налаштовує параметри при первинній установці гбо на авто
  • Контроль справності всієї системи, що допомагає уникнути виходу з ладу багатьох компонентів

Електронні блоки управління газом виходять з ладу вкрай рідко, основні поломки це: вигорання ключів (польових транзисторів), які відповідають за комутацію живлячої напруги форсунок та інших котушок, вигоряння реле, так само буває що виходить з ладу flash пам'ять контролера, це, як правило, проявляється в тому, що встановлені налаштування програмного забезпечення контролера газового перестає зберігати налаштування або блок зовсім йде в "захист" і перестає подавати ознаки життя"

Блоки управління ГБО бувають різні, в основному їх можна розділити на такі групи за характеристиками:

  1. Кількість pin контакти в роз'ємі, це як правило 24pin, 32pin, 48 pin і 58pin, вважається, що чим більша кількість виходів, тим більше надійний блок, адже живить навантаження лягає на меншу кількість радіокомпонентів
  2. Матеріал корпусу метал або пластик (композит). У більш дорогих моделях як правило використовується або повністю металевий корпус або підкладка з металу на задній стінці блоку управління. Це зроблено для більш якісного розподілу тепла, адже під час роботи ЕБУ виділяють чимало тепла.
  3. С поддержкой новых версий программного обеспечения и с прекращённой поддержкой от производителя. Важную роль играет программное обеспечение блока управления, ведь производители ГБО дорабатывают программную часть блоков и выпускают новые версии в которых исправляют ошибки, добавляют совместимость с новыми моделями автомобилей и даже включают новые функции. Так например в блоке Stag GoFast 200 была добавлена функция довпрысков топлива, которая значительно расширила функционал блока и его покрытие модельного ряда совместимых двигателей, на который можно устанавливать эти газовые блоки.

Для підбору блоку управління гбо звертайтеся в інтернет-магазин ГазМакс, ми підберемо для Вас всі сумісні моделі і запропонуємо, максимальну кількість варіантів. 

Вгору