Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Фільтра ГБО парової та рідкої фази, картриджі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фільтра для ГБО - це важлива частина експлуатації газобалонного обладнання на авто. Своєчасна заміна фільтрів газу на авто дуже важлива, так як це дозволяє уникнути безлічі проблем, а саме:

  1. Виходу з ладу газового редуктора (так як фільтр рідкої фази затримують великі частинки які можуть ускладнювати роботу газового випарника)
  2. Поломку газових форсунок, адже шкідливі домішки, такі як газолін забивають простір в якому працює шток, що негативно впливає на їхню продуктивність і навіть на витрату палива
  3. Підвищеної витрати палива, адже при забрудненні газобалонного обладнання системі важче працювати і вона підвищує робочий тиск, що неминуче призводить до більшого споживання автогазу
  4. Вихід з ладу мап сенсору (датчика тиску газу). Датчик тиску - це найбільш чутлива частина газобланного обладнання і в першу чергу він виходить з ладу, внаслідок несвоєчасної заміни фільтрів

Виробниками комплектів ГБО на авто рекомендується заміна фільтрів кожні 10 000 км, для справної роботи всіх вузлів, що вкрай актуально для України та якості газу на наших заправках.

Існують такі види фільтрів як фільтр гбо паровий фази і фільтр гбо рідкої фази.

Фільтра парової фази бувають:

  • Проточні, тобто через фільтруючий матеріал потік газу проходить під тиском і шкідливі домішки залишаються всередині
  • З відстійником, це верх технічної думки в фільтрації газу. Фільтр газу з відстійником (аналогічні називання вихрової, з функцією сепарації масел) - це  гарантія справної роботи Вашого датчика тиску палива і форсунок (особливо швидкісних форсунок). Принцип роботи від проточних, відмінний тим, що потік газу проходить через спеціальні лопаті, які "розрізають" потік газу, по спіралі газ спускається до дна склянки фільтра і під тиском вже очищений газ проходить через фільтруючий матеріал і проходить далі до мап датчику і газових форсунок. Більш важкі домішки осідають в колбі і Вам залишається за ТЕ газового обладнання злити осад і замінити картридж, в якому міститься фільтруюча поверхня (фільтра з отсойником - розбірні)

Так само можна виділити різні діаметри фільтрів 12мм найпопулярніший, 14мм та 16 мм - на більш потужні авто. Різні матеріал корпусу метал або пластик, так само різний фільтруючий матеріал: папір зі спеціальним просоченням, буллпрен (схожий на мочалку) і скловолокно, що має найбільшу ступінь фільтрації.

Фильтра жидкой фазы для газа имеют в своей основе один и тот же принцип, это фильтрующий материал как правило бумага, заключённые в металлический или пластиковый каркас. Используются во встроенных клапанах газа в редукторах, в выносных клапанах газа для 2-го и 4-го поколения ГБО. Так же устанавливаются в некоторые модели мультиклапанов. Могут быть с армировочной сеткой или без (используется для поддержки каркаса фильтра, избежания деформации от использования). Различаются размерами.

 

Купуйте фільтра для ТО ГБО в GazMax, у нас краща якість за демократичну ціну!

 

Вгору