Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Форсунки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Форсунки для газобалонного обладнання - це пристрій для подачі і дозування газу. Від роботи форсунок багато в чому залежить витрата палива, прийомистість машини.

Є два основних типи форсунок: стандартні і швидкісні. Швидкісні форсунки потрібні на ті автомобілі, де час короткий час уприскування бензинових форсунок, вони як правило, мають опір котушки 2 Ом або 1,9 Ом в порівнянні зі стандартними 3 Ом.

Газові форсунки виробляють безліч країн, а саме: Польща, Корея, Італія, Туреччина. Так само існує різна конструкція форсунок за типом монтажу: газові поодинокі форсунки дозволяють помістити форсунку близько до колектора автомобіля (це позитивно впливає на характеристики ГБО і витрата) і виконані в планці або рейці форсунки на газ, які набагато швидше і зручніше в монтажі.

Ще можна виділити різний принцип роботи, а саме штокові, їх принцип роботи схожий на роботу бензинових форсунок, всередині є шток, який підтягується електромагнітної котушкою, шток виконаний у формі стрижня. Другий вид форсунок - це мембранні або тарілчасті, тобто шток тут виконаний у вигляді мембрани, яка так само притягується при подачі напруги на котушку і відштовхується пружиною назад.

Газові форсунки 4 покоління дуже прості в обслуговуванні. Частина просто не розбірні, тобто їх ніяк не потрібно обслуговувати, а частина розбірна, тобто можливий ремонт газових форсунок. Як правило ремонт проводитися за допомогою заміни ремкомплекта і чищення. Так само форсунки типу Валтек, мають потребу в налаштуванні (калібрування форсунок ГБО) висоти штока, це важливо як для продуктивності / витрати, так і для коректної роботи в цілому, дуже важлива однакова настройка кожної котушки, що б не було різнобоїв в роботі. Підключення форсунок ГБО так само як і їх самостійна заміна - процес не складний і швидкий.

Які газові форсунки найкращі? - дуже складне питання, все як правило, залежить від сегмента який ви вибрали, манери вашої їзди і Ваших потреб від ГБО.

Вгору