Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Укр

Єлєктроніка ГБО

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електроніка для газобалонного обладнання - це електронні компоненти які або передають дані про роботу автомобіля та склад суміші або обробляють цю інформацію. Вона буває як другого покоління ГБО так і для ЕВРО4.

У четвертому поколінні ГБО головну роль відіграє електронний блок управління (ЕБУ), він отримує сигнали від датчиків, таких як датчик рівня палива, датчик температури редуктора, датчик тиску та розрідження палива (мап сенсор), датчик температури газу, датчик обертів. Газова електроніка обробляє цю інформацію та на її основі регулює подачу палива форсунками. Від того, як налаштована електроніка, залежить вся робота ГБО на автомобілі.

Для другого покоління ГБО все трохи простіше, тут присутні перемикач видів палива і датчик рівня газу, також іноді ставиться емулятор бензинових форсунок (на інжекторні автомобілі). Головні вимоги до електорники, яку використовують у ГБО, такі:

  1. Захищеність, а точніше стійкість до різних температур і герметичність корпусу пристрою, адже автомобіль під час експлуатації піддається кліматичному впливу, також під капотом машини часто бувають досить високі температури.
  2. Точність вимірювань, це важливо, тому що від того, наскільки правильно датчики міряють тиск і температуру газу, залежить витрата палива та коректність роботи всієї газової системи.
  3. Надійне кріплення всіх роз'ємів, адже при їзді, особливо по пересіченій місцевості, всі частини автомобіля зазнають трясіння та вібрації, а поганий контакт або обрив можуть стати причиною несправності газобалонного обладнання на авто.
  4. Сертифікація електронних компонентів ГБО - це запорука слагодженої роботи пристрою і навіть Вашої безпеки, тому існують такі міжнародні стандарти як 67r01, E8 та багато інших.
Вгору