На сьогоднішній день газове обладнання для автомобіля стає все більш популярним. Його вже можна сміливо співставити з звичайним бензином або дизельним паливом. А оскільки зараз бензин в кілька разів піднявся в ціні, то використання газу для заправки автомобіля — відмінна можливість заощадити достатню кількість грошей. На жаль, простій людині практично неможливо буде відрізнити якісне газове обладнання на авто від підробки. Адже часто буває так, що люди, зіткнувшись з неякісною підробкою, просто не хочуть більше перекладати свою машину на газ. Але іноді навіть фірмове обладнання може бути гірше за своїми характеристиками, ніж найпростіша підробка.
Головна причина тут криється в тому, що брендові системи газобалонного обладнання не завжди відповідають заявленим характеристикам, включаючи витрата пального, термін обслуговування і ремонту. Багато сучасні виробники газового обладнання просто ставлять в свої системи не дуже якісні компоненти. Але зате ціна для покупця виходить в результаті більш привабливою. Але все ж, не варто економити на якості. Адже купуючи неякісний продукт, вам доведеться заплатити ще і за його ремонт.

Італьянское газобалонне обладнання
Проте є на ринку і такі компанії, які вважають за краще відмовити собі в сьогочасної вигоди, але потім отримати стабільно високі результати. Адже найголовніше для них — хороша репутація, без якої більшість компаній просто рано чи пізно стають банкрутами. Серед найбільш розвинених і хороших компаній можна відзначити і відому італійську компанію BRC Gas Equipment, яку зараз сміливо можна назвати однією з лідируючих на ринку газового обладнання авто. Компанія відрізняється найбільш комплексним підходом до своєї роботи. Для керівників пріоритетним завданням стає розробка і конструкція нових високоякісних систем газового обладнання для автомобілів. Адже чим вище якість, тим більша потреба виникає у такій продукції, а відповідно і дохід компанії у десятки разів зростає. Всі системи ГБО 4 покоління brc розробляються і відразу ж виробляються на власних потужностях компанії. Все обладнання перед безпосереднім запуском його в експлуатацію проходить жорсткий контроль при максимальній потужності двигуна.
Все сучасне італійське газобалонне обладнання розробляється в досить тісній співпраці з виробниками різних марок автомобілів. Саме так можна домогтися максимальної адаптації всього комплекту газового обладнання і добре розширити асортимент пропонованих систем.

Раз на авто
Оскільки рівень роботи газового обладнання 4 покоління brc на авто досить високий, то всі його плюси і позитивні якості випливають самі собою. У порівнянні зі звичайним бензином, газ допоможе водіям значно скоротити свої витрати на паливо. А це стає пріоритетним завданням багатьох водіїв у зв'язку з перепадами курсу валют і цін на паливо. Навантаження на двигун при використанні газу в десятки разів менше, ніж при заправці бензином. Це стало можливим завдяки більш м'якою роботі самого двигуна, яка пояснюється повною відсутністю в моторі детонації. Згорання палива стає більш якісним. Ресурси практично всіх основних деталей в кілька разів збільшуються. Можна навіть сказати, що газове обладнання brc в деяких випадках береже ваш автомобіль, оскільки газ не змиває зі стінок циліндрів моторне масло. І це досить-таки важливий фактор для більшої експлуатації вашого транспортного засобу.
На сьогоднішній день газобалонне обладнання вважається, мабуть, найбільш екологічним. Свинцю в ньому взагалі не виявлено, а викид інших шкідливих речовин знижується до мінімального рівня.

Разовое обладнання «BRC»
Газове обладнання brc можна віднести до найбільш дорогим і навіть в деякому роді елітним систем газового обладнання для авто. Компанія є лідером серед всіх інших виробників. На фірмі переважно випускаються лише системи четвертого покоління. Проте зовсім нещодавно brc представила нову лінійку газового обладнання шостого покоління. Суть полягає в тому, що це вже зовсім нове обладнання для двигунів з безпосереднім миттєвим уприскуванням ще в рідкій фазі.
Фірма brc є одним з лідерів на світовому ринку. Всю цікаву для вас інформацію про компанію можна побачити на офіційному сайті газового обладнання компанії brc. Вона веде досить активну роботу з впровадження різних нових технологій у своє виробництво і конструкції нового газового обладнання практично для всіх сучасних марок автомобілів.
Якщо ви вибираєте установку газової системи brc, то відразу ж можете бути впевнені в якості, довговічності та надійності такого обладнання.

Плюсы газового обладнання brc
- всі комплектуючі виробляються одним виробником і за єдиним для всіх стандарту якості;
- в комплект спочатку входять всі необхідні витратні матеріали найвищої якості;
- всі компоненти такого обладнання працюють найбільш чітко, без будь-яких похибок;
- вся газова електроніка спочатку розраховується під інші деталі, що входять в комплект;
- вбудовані програмні алгоритми здатні відслідковувати всі зміни параметрів системи і найбільш чітко розраховують необхідну подачу палива під кожну окрему форсунку.
Саме з-за всіх цих переваг більшість водіїв по всьому світу вибирають системи газового обладнання четвертого покоління brc. Обравши таке газове обладнання, ви зможете не тільки значно заощадити на паливі, але і отримати газову систему найвищої якості. Єдиним мінусом є досить дорога його ціна. Але це не зупиняє справжніх цінителів хорошого високоякісного автомобільного обладнання.