Установки зрідженого газу, як і раніше, активно встановлюються водіями. Деякі виробники навіть вирішують ставити їх у автомобілі серійно. Ця установка, як і всі її частини, також потребує періодичного огляду. Можливий витік газу, тому час від часу перевіряйте його щодо витоків.

Зміст:

 1. Перевірка герметичності
 2. Рекомендовані тестери на герметичність
 3. Гайд з перевірки
 4. Спускаюче колесо

Встановлення газу в автомобілі, як і раніше, дуже популярне. Це значна економія, а сучасні настанови практично не погіршують роботу. Важко побачити різницю між бензином та газом. Правильно встановлена установка ГБО також є повністю безпечною. Однак вона може схуднути, тому рекомендується регулярно перевіряти її герметичність. На щастя, газ пахне дуже, і можна відчути його запах, якщо він протікає. Оскільки газ легко спалахує, ігнорувати такі сигнали не можна. Якщо ви помітили неприємний запах усередині або зовні автомобіля, перевірте герметичність установки. Витік не завжди повинен бути великим, і можна його знайти самостійно.

Перевірка герметичності

ГБО складається з багатьох елементів, які збираються воєдино. Саме в місцях з'єднань найчастіше відбувається витік газу. Це може бути викликано пошкодженням одного з кабелів, ослабленням затискача, а також помилкою збирання. Також трапляються випадки, коли текти з'являється в безпосередній близькості від балона, зокрема його клапана. На щастя, перевірити герметичність нескладно, це можна зробити самостійно. Для цього потрібно придбати один з рекомендованих тестерів. Робота кожного практично однакова, тому не потрібно витрачати час на вибір.

Рекомендовані тестери на герметичність

 • Moje Auto – ГБО-тестер – це засіб розпилення, призначений для виявлення витоків у газових установках. Препарат можна наносити на всі гумові, металеві та пластикові елементи. Не викликає корозії, тому ідеально підходить для автомобільних установок.
 • Boll – це ще й детектор витоку газу, до якого охоче тягнуться водії. Як і вищезгаданий тестер, він безпечний та негорючий. Liqui Moly – працює так само, як і перераховані вище гаджети, тому на наш погляд, у цьому випадку немає необхідності переплачувати. Однак це не змінює того факту, що
 • Liqui Moly – перевірений виробник, який пропонує багато якісних товарів, за які іноді варто заплатити більше.

Гайд з перевірки

 • Крок 1

Перевірити герметичність одним із рекомендованих тестерів дуже просто. Наш вибір ліг на ГБО-тестер Moje Auto. Відкриваємо кришку та знаходимо з'єднання газової установки, які перевірятимемо на герметичність. У нашому випадку це буде інжекторна рейка та фільтр леткої фази.

 • Крок 2

Потім увімкніть двигун і зачекайте, поки машина перейде на газ.

 • Крок 3

Перед застосуванням засобу рекомендується енергійно струсити балончик. Потім достатньо обробити місце засобом з відстані приблизно 4 см. Поверхня в жодному разі не потребує очищення.

 • Крок 4

У разі витоку газу на поверхні нанесеного продукту почнуть з'являтися бульбашки. У нашому випадку смужка вийшла рівною. Ситуація пішла дещо інакше.

 • Крок 5

Після нанесення кошти на газовий фільтр з'ясувалося, що текти на його з'єднанні зі шлангом. На поверхні тестера стали з'являтися бульбашки повітря.

 • Крок 6

Будь-який локальний витік газу повинен бути усунений якнайшвидше. Засіб повністю безпечний для всіх компонентів автомобіля, тому після тестування його не потрібно змивати.

Спускаюче колесо

Представлені тестери можуть перевірити не лише герметичність газових установок. Також їх можна використовувати у разі проблем із виходом із коліс повітря, яке теж є газом. Найчастіше витік відбувається у районі клапана, який можна замінити у разі виникнення проблеми. Виконайте тест так само, як описано вище. У разі витоку на поверхні з'являться бульбашки. Так що це цікавий спосіб перевірити шини, наприклад перед тривалою поїздкою.


Використовуючи представлені засоби, легко перевірити герметичність газових установок. Ці заходи повністю безпечні і можуть застосовуватись у будь-якому автомобілі. Якщо виявите витік, то якнайшвидше зверніться до автомайстерні або, якщо відчуваєте, що зможете, то вирішите проблему самостійно.