Опис функціоналу електроклапана редуктора в системах газобалонного Газова паливна система - чітко налагоджений механізм, від злагодженості якого залежить якість його функціонування двигуна і безпеку руху. Оскільки запуск автомобільного двигуна з ГБО в будь-якому випадку відбувається на бензині, то повинен бути вузол, що відкриває подачу газу при переході на цей вид палива. Електроклапан редуктора ГБО виконує цю функцію як в напрямку "газ-бензин", так і в зворотному. Управляє клапаном електронна кнопка в салоні авто.

Висока чутливість газобалонної апаратури до якості бензину вимагає фільтрації палива. Це ще одна функція електроклапана редуктора, що дозволяє утримувати в чистоті форсунки і сам редуктор. Причому встановлені в корпусі фільтри можна спочатку кілька разів промити, а потім (через 10-15 тис. Км) поміняти.

Відзначимо, що в будь-якій системі, що працює на пропан або бутан, наявність електроклапана для ГБО обов'язково!

Для початківця автолюбителя приводом для того, щоб купити електроклапан для ГБО може служити збільшив витрати палива або рекомендація фахівця. Однак, це не завжди просто - потрібно знати нюанси. Якщо вас цікавлять електроклапани ГБО, ціна і виробник, - вивчіть каталог нашого магазину!

Ми розбираємося в газових клапанах

Менеджери електронного магазину GazMax допоможуть практичним радою за вибором електронного клапана для автомобіля будь-якої марки і покоління ГБО. Вони знають, яким має бути діаметр вхідного і вихідного отвору електроклапана редуктора, а також які комплектуючі підійдуть для його заміни.

У нашому каталозі всі позиції товару супроводжуються короткою технічною характеристикою. Тут, так само як і на упаковці до електроклапанів, зазначений пробіг автомобіля, гарантований виробником до заміни деталі.

Географія наших поставок дозволяє знайти виріб від найулюбленішого виробника:

  • Tomasetto
  • Lovato
  • BRC
  • Valtek
  • ATIKER
  • Torelli

Якщо вивчення цін на електроклапани ГБО в нашому каталозі привело вас до висновку, що на ринку дешевше, - це помилка. Гарантію оригінальності запчастини можуть дати тільки оптові компанії, що працюють без посередників. Інакше низька ціна може говорити про підробку. Наші сертифікати завжди готові до пред'явлення, а про якість товарів кажуть відгуки покупців електроклапанів редуктора ГБО.