У всіх системах ГБО форсунки Валтек забезпечують пропуск газу від випарника редуктора до впускного колектора. Це відбувається, коли електроклапан піднімає шток, і дозує газ.

Серед безлічі перевірених виробників ціна на газові форсунки Valtek одна з найдоступніших. Але це не заважає їм бути якісними! Виробник орієнтований на середньостатистичного автолюбителя і знизив вартість за рахунок простоти конструкції вузла.

Одна з переваг, які змушують купити газові форсунки Valtek, - вони не так чутливі до домішкам в газовому потоці, як інші аналоги. Ви можете поєднати їх з майже будь-яким ГБО 4 покоління.

Купити

Ще один «плюс» італійських газових форсунок Валтек - абсолютна ремонтопридатність! Популярність різних моделей від цієї компанії робить пошук ремкомплекта безпроблемним. А простота конструкції форсунки дозволяє виконувати терміновий ремонт самостійно. Додамо, що при ресурсі газової форсунки Валтек в 80 тис. Км, пробіг на ремкомплект може становити до 40 тис. Км.

Заради справедливості, відзначимо, що газової форсунки Valtek властива не дуже точне дозування вприскування, особливо при перепадах температур.

Де купити найкращі форсунки від Valtek? Каталог GazMax становлять газові форсунки Валтек, ціна яких залежить від обраної моделі.

Лідер у виробництві запірної арматури, Valtek рекомендує купити газові форсунки Валтек власникам авто, для яких допустимо час спрацьовування штока (відкриття / закриття форсунки) від 3,5 мс. І технічні характеристики, зазначені в каталозі поруч з кожною позицією товару допоможуть встановити, підходить форсунка для вашого авто чи ні.

Зверніться до наших менеджерів, якщо каталог не містить потрібної форсунки. Поповнення асортименту відбувається практично щодня, і з вами зв'яжуться, як тільки товар надійде на склад. Постійних і оптових покупців ми тішимо знижками!

Купити