Для того щоб «розумна» газобалонна паливна система працювала в точно налаштованому режимі, в автомобільний комп'ютер щомиті повинні надходити різні дані. «Знімають» ці дані з вузлів ГБО спеціальні датчики: температури, тиску, переміщення, сили вібрації і т. д.

У загальному випадку, датчики тиску і вакууму контролюють кількість атмосфер газу в балоні або обсяг газу відпрацьованого, на виході з двигуна.

Датчик тиску газу в ГБО потрібен для того, щоб блок електронного управління отримав сигнал про відсутність його в системі і запустив механізм перемикання на бензин. Датчик тиску відпрацьованих газів «враховує» їх склад з точки зору викидів в атмосферу. «Прорахувати» вакуум у впускному колекторі зобов'язаний датчик вакууму ГБО.

У моделях, призначених для авто з ГБО 4 покоління, датчик тиску вакууму забезпечений ще і датчиком температури газу.

Наші датчики контролюють все!

На цій сторінці нашого каталогу надані технічні характеристики і фото датчиків тиску ГБО від різних виробників.

Перевірені часом, кризою і клієнтами датчики тиску і вакууму від:

  • КМЕ;

  • Stag;

  • Torelli;

  • Valtek.

Ми впевнені, що кожен автолюбитель і професійний водій, незалежно від покоління встановленого на авто ГБО, хотів би обладнати його за останнім словом техніки. В каталозі від «назва магазину» можна вибрати і вигідно купити датчик вакууму для транспортного засобу з двигуном на 4, 6 або 8 циліндрів.

Надійність роботи всієї газової паливної системи залежить від якості і справності всіх, навіть найменших, в неї входять деталей. Як наших товарів ми впевнені, оскільки працюємо з відомими виробниками напряму. Купуєте весь комплект ГБО або крихітний датчик вакууму, ціна в нашому магазині складе конкуренцію багатьом з наших конкурентів.

Звернення за безкоштовним номером телефону в наш офіс допоможе роз'яснити технічні нюанси окремих моделей і прискорить доставку замовлення клієнта.

Ознайомитися з нашим асортиментом ви можете по посиланню нижче:

https://gazmax.com.ua/g50121521-datchiki-sensory-drugie/