Злагодженість роботи газової паливної системи автомобіля досвідчений водій може визначити "на слух". Проте, не завжди збій в її роботі у такий спосіб визначається вчасно. Завжди бути в курсі параметрів роботи ГБО допомагає система датчиків. Вони знімають свідчення і відправляють інформацію на бортовий комп'ютер авто.

Коректність роботи системи газового уприскування контролює датчик температури на редукторі ГБО. Транспортний засіб рухатиметься плавно, якщо в розігрітий редуктор поступатиме газ певної температури. Як тільки температура досягає 500С, відбувається автоматичне перемикання на газ. Про настання цього моменту електронний блок управління "повідомляє" датчик температури газового редуктора.

Розрізняють датчики температури редуктора ГБО в залежності від покоління встановленої на автомобілі системи упорскування (старого і нового зразка). У новому варіанті (ГБО 4) температуру відстежує комбінований датчик тиску.

Де купити найточніші датчики температури редуктора?

У нашому спеціалізованому магазині GazMax!

Наш асортимент згрупований в залежності від виробника і моделі редукторів:

  • Stag;
  • KME;
  • OMVL;
  • Atiker;
  • Bigas;
  • Tomasetto;
  • BRC и др. 

Щоб купити датчик температури редуктора швидко, а не мати з ним клопоту довго - перегорніть всі сторінки нашого каталогу! Ми оновлюємо товар практично щодня, доставляючи його зі складів виробника. Це дозволяє нам гарантувати надійність свідчень, якість матеріалу і кріплення проводів-клем. Якщо потрібний вам датчик в асортименті відсутня - скористайтеся можливістю індивідуального замовлення.

Вартість таких деталей практично не відрізняється від внесених в каталог, знову-таки завдяки прямій співпраці з виробниками.

Для систем ГБО покоління від 1 до 4, інжекторних і карбюраторних авто ціна датчика температури редуктора відображає високу якість елементів, виконаних і маркованих на заводському обладнанні.

Всі датчики температури газового редуктора в нашому каталозі забезпечені технічними характеристиками. Виникаючі питання можна задати по безкоштовній телефонній лінії менеджерам магазину. Вони ж допоможуть сформувати замовлення, а при необхідності - доповнити його іншими вузлами і комплектуючими системи ГБО.

За посиланням нижче ви можете ознайомитися з нашим асортиментом:

https://gazmax.com.ua/g50121521-datchiki-sensory-drugie/