Бензиновое паливо поступово стає застарілим. Поки ще на трасі зустрічається багато класичних заправок, де можна залити в бензобак пару десятків літрів бензину. Але газ по праву визнається багатьма автовласниками більш вигідним, практичним, екологічно чистим варіантом.

Прооднак, встановивши балони, не треба забувати, що іноді потрібно регулювання ГБО. Зазвичай це відбувається у двох випадках:
 

  • Доколи нова система тільки вмонтована в конструкцію машини. Налаштовують складові майстра автосервісу, до якого ви звернулися. У різних моделей авто є особливості, які потрібно враховувати.
  • При виявленні несправностей. У налаштуванні ГБО зазвичай не потребує, можна роками спокійно їздити, не відчуваючи проблем. Витрата палива неминуче підвищується з переходом на газ. Але якщо він став надмірно великим, потрібно терміново їхати до фахівців.


Некоторые водители пытаются сделать регулировку ГБО своими силами. Это действительно возможно, но при условии большого опыта, наличия соответствующих знаний в таких вопросах. Неквалифицированный подход к изменению работы системы может сделать её опасной для жизни тех, кто окажется рядом, а не только в салоне.

Настройка ГБО — процесс лёгкий только для разбирающихся в этом. Изучение литературы, инструкций не делает человека профессионалом.

Еслі налаштування ГБО проводиться відразу після установки, які вже почали проявлятися несправності усуваються, автомобіль знову може експлуатуватися. Якщо ж ситуація запущена, потрібно буде вкласти чимало грошей. Тому вартість послуги в будь-якому випадку виявляється вигідніше ремонту.